Previous Entry Share Next Entry
ВЕЛИКА ПРАЦЯ - ВЕЛИКИЙ УСПІХ!!!!!! |
annywka78
 
У Львівській музичній академії ім.. М. Лисенка є дуже багато відомих постатей, котрі є прикрасою Львова і України, але незважаючи навіть на те, що зараз іде зміна поколінь,   можна пишатись тим, що з'являються  в нас нові таланти, котрі щиро віддані своїй професійній справі, котрі прагнуть досягнути успіху своєю шаленою працею. І мені  звісно і особисто дуже приємно писати про одну із найяскравіших постатей нашої музичної академії,   блискучу піаністку, концертмейстера, а тепер ще й прекрасну вокалісту.  Я завжди дивувалась, як у цієї дівчини вистачає сил, бажання поєднати і спів, і фортепіано і концертмейстерську роботу, адже це є дуже не просто. Незважаючи на те, що ця людина  є зовсім молодою і тільки розпочала свій творчий шлях, але вже за її плечима є великий високопрофесійний багаж.
Ярина Рак – є Лауреатом численних Міжнародних  і  Всеукраїнських конкурсів як піаністка, концертмейстер і вокаліст.    Зараз   вона  розпочала серйозно  займатись   академічним співом  в класі нар. артиста України – Володимира Ігнатенка.  За надзвичайно короткий термін  -    дівчина  досягнула  великих успіхів і у цьому досить важкому мистецтві – мистецтві співу це свідчить про численну  кількість  тематичних і сольних концертів, велику працю, збагачення репертуару, а також радість і бажання працювати ще більше.
Ярина, Ярка, Яринка, Яриночка, так називають цю чудову і талановиту людину викладачі, друзі, колеги, студенти і просто люди, які знають цю прекрасну дівчину.   Я особисто завжди пишалася тим, що спілкуюсь із цією людиною, оскільки дуже приємно мені творчо співпрацювати і спілкуватись із Яринкою, адже людина коли працює над певною програмою для концерту, то викладається на всі 100 процентів, щоб вийшов найкращий результат.  Завжди приємно приходити на концерти до своєї колеги і ти бачиш, що зал переповнений, бо люди знають, що виступатиме  наша Яринка,  і вона підготувала знову цікаву програму. Люди із задоволення відвідують її концерти бо  вона підготувала, щось нове і цікаве, незалежно чи то по вокалу,  чи фортепіанна програма, чи то виступи із студентами класу В. Ігнатенка де вона працює концертмейстером. Завжди радієш щиро за її успіхи і приклоняєшся перед її заслугами і працездатністю.
Ярина Рак народилась в 1982 році. Вже з 10 років маленька дівчинка розпочала свій музичний шлях у дитячій музичній школі в класі викладача Зоряни Лесюк. Після закінчення музичної школи, Яринка вступає до музичного училища ім.. С. Людкевича в клас викладача Лідії Москаленко, а вже в 2001 році Ярина   успішно вступає у Львівську консерваторію на фортепіанний факультет в клас провідного викладача –  народної артистки України, проф. М. Крушельницької. Закінчивши з відзнакою Львівську консерваторію як магістр  Ярина Рак отримує направлення   на навчання в аспірантуру з трьох кафедр: фортепіанної, кафедри концертмейстерства, кафедри камерного ансамблю і квартету. Продовжує навчатись в аспірантурі під керівництвом свого викладача – М. Крушельницької. Як я вже вище згадувала   з 2007 року Яринка вчиться на другій спеціальності «академічний спів» в класі нар. арт. України – В. Ігнатенка.  Окрім навчання Ярина  Рак працює провідним концертмейстером в класі  народного артиста України - В. Ігнатенка. Що є надзвичайно приємним - це творча взаємогармонія між концертмейстером і студентами, концертмейстером і педагогом по  вокалу. Звісно і  тому готуються на високому професійному рівні концерти,  адже  зовсім  не існує ні непорозумінь, чи чвар між концертмейстером, викладачем по вокалу і студентами, що надзвичайно важливим фактом.  ЇЇ обожнюють всі!!!!
Ярина Рак за свій невеликий стаж роботи як концертмейстер вже  співпрацює із надзвичайно-відомими співаками солістами Львівського оперного театру, інструменталістами Лауреатами Міжнародних конкурсів, солістами філармонії Львова і не тільки. Я щиро за неї радію і тішуся, бо це є великою справою, великим досвідом саме для неї. Якщо перечисляти величезні заслуги отієї хрупкої дівчини, мені знадобиться декілька статей. Бо за своє достатньо коротке життя досягнути стільки успіхів, є великою рідкістю. Отож, хочеться побажати Ярині Рак, величезних успіхів у творчому і особистому житті, адже таких людей мало :скромних, відповідальних, добрих є не дуже багато і саме Яринка відноситься до цієї категорії людей. Мені особисто дуже легко і приємно як композитору співпрацювати із нею  і повірте, я не одна така, котра  дуже любить співпрацювати саме із такими людьми як Ярина Рак. Хочеться писати музику для таких людей, котрі вкладають  всю свою щиру душу, серце, працю у цей твір, незалежно від його обсягу. Приємним є те, що дійсно твір у виконанні Яринки Рак завжди звучить з успіхом і отримує  вдячні оплески у публіки, а часом навіть овації. У її інтерпритації твір навіть народжується по новому, бо Яринка завжди робить свою цікаву і оригінальну трактовку і не  рідко я  особисто як композитор лишаю саме її бачення твору, бо це є бачення професійним і оригінальним. І тому, завжди радієш тому, що свій власний твір віддаєш  саме в руки професіоналу, котрий зробить  його ще більш цікавим і яскравим.
 

?

Log in

No account? Create an account